Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (2024)

Geometryczne kształty, architektoniczne formy, wysublimowana klasyka z nutą tylko tych trendów, które wpisują się w filozofię marki. Torebki Gino Rossi to przenośne dzieła sztuki wykonane w najwyższym kunszcie, perfekcyjnie przemyślane i zaprojektowane. Z najwyższej jakości materiałów i skór, które zostały skrojone i zszyte z chirurgiczną precyzją. Błogi minimalizm i towarzysząca marce od lat wysublimowana estetyka wciąż zachwycają w nowych kolekcjach swoją definicją współczesnej mody. Dowiedz się więcej, jakie torebki Gino Rossi znajdziesz w CCC i wybierz tą idealną!

Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (1)

spis treści

1.0Torebka Gino Rossi – Twój najlepszy dodatek

2.0Gino Rossi – torebki damskie w CCC. Zobacz najmodniejsze modele

2.1Torebka Gino Rossi – shopperka, która będzie królową Twoich codziennych stylizacji

2.2Torebka Gino Rossi z monogramem – najmodniejsza w Twojej garderobie

2.3Torebka Gino Rossi – na ramię, na co dzień i na wieczór

2.4Torebka Gino Rossi – mała bagietka, elegancka i z klasą

3.0Torebki Gino Rossi – na każdą okazję, na każdy czas

Torebka Gino Rossi – Twój najlepszy dodatek

Marka Gino Rossi od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości butów i torebek, których design jest ściśle przemyślany. Projektanci w Gino Rossi skupiają się na klasyce, która doskonale łączy się z trendami, o ile te właśnie wpisują się w charakter marki. Torebka Gino Rossi jest jedną z najlepszych propozycji do Twojej garderoby, a marka bazując na minimalistycznych rozwiązaniach i wysokim krawiectwie, zadbała o to, byś mogła używać ją w biurowym dress codzie, podczas spotkania z przyjaciółmi, czy wieczorową porą.

Na efekt WOW każdej z torebek składa się nowoczesna forma, doskonale dobrany materiał i kolor. Marka uwielbia kolory ziemi, beże, czerń czy brązy, ale nie boi się też bardziej odważniejszych propozycji, np. tych w błękicie.

Gino Rossi – torebki damskie w CCC. Zobacz najmodniejsze modele

W CCC znajdziesz bardzo szeroki asortyment od Gino Rossi. W naszych sklepach dostępne są torebki w zróżnicowanych rozmiarach i kolorach. Łączy je ta sama estetyka, wzornictwo i precyzja wykonania. Od obszernych shopperek, po nowoczesne tote bagi czy przywrócone od niedawna do mody aktówki.

W ofercie marki nie brakuje też klasycznych listonoszek, torebek na ramię, tych z efektownym łańcuszkiem czy pikowaniem. Warto też zwrócić uwagę na bardziej wiosenne i wakacyjne torebki, które marka przedstawia na naprawdę wysokim poziomie. Zobacz torebki Gino Rossi, wierzymy, że do którejś szybciej zabije Ci serce!

Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (2)

Torebka Gino Rossi – shopperka, która będzie królową Twoich codziennych stylizacji

Torebki większych rozmiarów cieszą się obecnie niemałą popularnością. W ofercie Gino Rossi znajdziesz bardzo szeroki przekrój shopperek, które bez trudu dopasujesz do swojej codziennej garderoby.

Marka proponuje bardzo klasyczne modele z monogramem, które mają ponadczasową formę i nowoczesne wzornictwo, świetnie prezentujące się w podstawowej palecie barw. Warto też zwrócić uwagę na skórzane typowe klasyki. Geometryczne kształty, doskonale dopasowane rączki i subtelny minimalizm, który broni się sam.

Torebka Gino Rossi z monogramem – najmodniejsza w Twojej garderobie

W ofercie Gino Rossi pojawiły się modele z typowym monogramem marki. Nie tylko shopperki, ale też i efektowne worki czy zupełnie mniejsze egzemplarze. Doskonale wpisują się w trendy, ale też i wyznaczają nowe modowe kierunki.

Pozwalają utożsamić się właścicielce z marką i dodają ciekawego efektu stylizacji. Wśród kolorystyki dominują kolory ziemi. Beże, brązy, khaki, ale też i odcienie szarości czy grafitu. Dwukolorowe kompozycje zachwycają nie tylko formą, ale też i oryginalnym wzornictwem.

Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (3)
Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (4)

Torebka Gino Rossi – na ramię, na co dzień i na wieczór

Mogą być średnich rozmiarów, lub być zupełnie małe. Jedno jest pewne, torebki Gino Rossi na ramię zachwycają swoją formą. W ofercie marki znajdziesz modele, które są pełne charakteru. Wystarczy tylko spojrzeć na niewielkie torebki na łańcuszkach z perfekcyjnym pikowaniem.

Każda inna. Każda piękna. Idealnie współgrające ze sobą beże i brązy pozwolą Ci odnaleźć się w świecie wysokiej klasyki. A typowa czerń spełni swoją rolę absolutnie za każdym razem, gdy tylko od niej tego oczekujesz.

Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (5)
Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (6)

Torebka Gino Rossi – mała bagietka, elegancka i z klasą

W kolekcji Gino Rossi bagietki niejedno mają imię! Dzięki dopinanym paskom zmieniają zwoje przeznaczenie. Możesz zawiesić je na ramieniu, ale też i wziąć do ręki. Sprawdzą się zarówno w modzie codziennej, jak i tej wieczorowej czy na specjalne okazje.

Również w przypadku małych eleganckich torebek, dominującym czynnikiem jest minimalizm i subtelny styl. Nienachalne wzornictwo, gra dwóch barw i świetnie przemyślane rozwiązania.

Torebki Gino Rossi – na każdą okazję, na każdy czas

Sekret torebek Gino Rossi tkwi w ich wyjątkowych projektach. Są tak świetnie przemyślane, że trudno przypiąć im „łatkę” lub zakwalifikować je do konkretnej dekady. Modele od Gino Rossi idealnie sprawdziłyby się w 1955 roku, jak i w 2055 czy później.

Torebki tej marki są gwarancją tego, że niezależnie od okazji, sytuacji czy stylizacji, zawsze się odnajdą, będąc pięknym akcentem łączącym całość. Wyjątkowe torebki Gino Rossi znajdziesz na ccc.eu, w naszych salonach stacjonarnych i w aplikacji.

Torebki Gino Rossi – klasyka w Twojej garderobie. Sprawdź je (2024)
Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Eusebia Nader

Last Updated:

Views: 6636

Rating: 5 / 5 (80 voted)

Reviews: 87% of readers found this page helpful

Author information

Name: Eusebia Nader

Birthday: 1994-11-11

Address: Apt. 721 977 Ebert Meadows, Jereville, GA 73618-6603

Phone: +2316203969400

Job: International Farming Consultant

Hobby: Reading, Photography, Shooting, Singing, Magic, Kayaking, Mushroom hunting

Introduction: My name is Eusebia Nader, I am a encouraging, brainy, lively, nice, famous, healthy, clever person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.